VERSENYEREDMÉNYEK

A LEGFÉNYESEBB LÁMPÁS

 

Szivecske csoport:

Boros Boglárka Luca

Herceg Kitti

Szalai Szofi

 

Gyöngy csoport:

Kocsis Gergő

Horváth Benedek

Balogh-Tatai Levente

 

Margaréta csoport:         

Holsinger Leila

Somogyi Júlia

Bognár Jázmin

 

Napsugár csoport:

Polgár Márton

Kónya Nóra

Bognár Jázmin

 

Csillag csoport:

Gábor Zoltán

Horváth Balázs Márk

Kovács Róbert

 

 

LÁMPÁSOK

 

Szivárvány csoport:        

Martini Zalán

Varga Zsóka

Király Zalán

 

Liliom csoport:

Beregszászi Henrik

Csébics Kira – Mira

Nagy Dániel

 

 

Rajzpályázatok     

 

„Szent Márton legendája” című rajzpályázat

I.helyezett:     Hideg Hanna (Gyöngy csoport)

II.helyezett:    Szalay Szófia (Szivecske csoport)

III.helyezett    Kovács Regina (Szivárvány csoport)

 

„Az én dajka nénim”című rajzpályázat

Boros Boglárka Luca

Herczeg Kitti

Kiss Dóra

Gulyás Hanna

Horváth Lilla

Karsay Soma

Lévai Luca

Nagy Júlia Piroska

Nagy Vivien

Bognár Luca Anna

 

„Te mit tartasz a jótékonyságról?” című rajzpályázat

 

III. helyezett : Dömötör Julianna

 

Versmondó versenyek

 

Házi versmondó verseny

Középsőcsoport:

  1. helyezett: Czumbil Lilla (Liliom csoport)
  2. helyezett: Gaál Dóra (Szivecske csoport)
  • helyezett: Gábor Zoltán ( Csillag csoport)

Különdíj: Jéger Mirella  (Napsugár csoport)

 

Nagycsoport:

  1. helyezett: Major Marcell (Szivecske csoport)
  2. helyezett: Kocsis Gergő (Gyöngy csoport)
  • helyezett: Horváth Benjamin Patrik (Szivárvány csoport)

Különdíj:  Lévai Luca (Szivárvány csoport)

 

Területi versmondó verseny Kóny

Kiválóan szerepelt: Czumbil Lilla  (Liliom középsőcsoport)

Kocsis Gergő (Gyöngy nagycsoport)

Emléklapot kapott: Nagy Vivien  (Szivárvány nagycsoport)

Major Marcell  (Szivecske középsőcsoport)

 

 

 

Érik a szőlő” c. házi rajzverseny:

-Polgár Anna I.hely Csillag csoport(nagycsoport)

-Stift Eszter Andrea II.hely Margaréta csoport(nagycsoport)

-Óvári Fanni Lora III.hely Gyöngy csoport(nagycsoport)

 

Résztvevők:

-Végvári Valter Margaréta csoport(nagycsoport)

-Varga Koppány Margaréta csoport(nagycsoport)

-Siklér Réka Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Óvári Fanni Lora Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Pölöskei Boglárka Gyöngy csoport(nagycsoport)

 

A győrzámolyi versondó verseny:_

-Siklér Réka III.hely Gyöngy csoport(nagycsoport)

Résztvevők:

-Völcsey Levente Oklevélben részesült Margaréta csoport(nagycsoport)

-Balogh-Tatai Levente Oklevélben részesült Csillag csoport(középső csoport)

 

Karácsonyi rajzverseny:

-Polgár Anna I.hely Csillag csoport(középső csoport)

-Végvári Valter II.hely Margaréta csoport(nagycsoport)

-Óvári Fanni Lora III.hely Gyöngy csoport(nagycsoport)

Résztvevők:

-Siklér Réka Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Selyem Noémi Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Czumbil Péter Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Erdős Zsófia Csillag csoport(nagycsoport)

-Milus Szofi Csillag csoport(nagycsoport)

-Turi Rozina Csillag csoport(nagycsoport)

-Egresits Kíra Csillag csoport(nagycsoport)

-Stift Eszter Andrea Margaréta csoport(nagycsoport)

-Varga Koppány Margaréta csoport(nagycsoport)

 

 

Legkedvesebb téli versem(helyi versmondó verseny):

-Nagy Vivien I.hely Szivárvány csoport(középső csoport)

-Balogh-Tatai Levente II.hely Csillag csop(középső csoport)

-Gaál Dóra III.hely Szivecske csoporet(középső csoport)

-Pölöskei Boglárka I.hely Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Lukács Bálint II.hely Csillag csoport(nagycsoport)

-Herédi Dániel III.hely Margaréta csoport(nagycsoport)

Különdíjas:

-Bognár Luca Anna Szivárvány csoport(középső csoport)

-Benkő Bence Áron Gyöngy csoport(nagycsoport)

Résztvevők:

-Hideg Hanna Csillag csoport(középső csoport)

-Horváth Benedek Csillag csoport(középső csoport)

-Kiss Dóra Szivecske csoport(középső csoport)

-Ress Nóra Szivecske csoport(középső csoport)

-Farkas Donát Szivárvány csoport(középső csoport)

-Kapovits Botond Valter Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Onodi Petra Csillag csoport(nagycsoport)

-Török Hanna Csillag csoport(nagycsoport)

-Horváth Levente Margaréta csoport(nagycsoport)

-Pető Zsolt Margaréta csoport(nagycsoport)

 

Havas téli nagy ég alatt”(házi rajzverseny):

-Óvári Fanni Lora I.hely Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Bogdán Elizabett Jázmin II.hely Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Végvári Valter III.hely Margaréta csoport(nagycsoport)

Résztvevők:

-Csik Lili Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Pölöskei Boglárka Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Horváth Lilla Gyöngy csoport(nagycsoport)

-Stift Eszter Andrea Margaréta csoport(nagycsoport)

-Varga Koppány Margaréta csoport(nagycsoport)

-Erdős Zsófia Csillag (nagycsoport)

-Török Hanna Csillag (nagycsoport)