Virágvasárnapi „Mocorgó” misét tartottunk intézményünk liturgikus terében, ahol már a kiscsoportosok is velünk ünnepeltek.
Köszönjük Zsolt atyának a szertartásban elmondottakat. Öröm volt látni, hogy mindez megérintette a kisgyerekek szívét és az otthonaikba is jutott az ünnep üzenetéből.